OVER ONZE CLUB

Iedere maandagmorgen vanaf 9.00 uur tot 12.00 uur komen de leden bijeen om te tekenen en/of schilderen. Het atelier is gevestigd in de Jachtlust-zaal van het Dorpshuis De Vroone aan de C.D. Vereekestraat 74 in Kapelle.

Deze zaal biedt plaats aan wel veertig mensen. Er is nog voldoende ruimte om als lid aan te schuiven.

Er wordt geen les gegeven maar dat betekent niet dat men er niets kan leren. Leren doen we van elkaar. Regelmatig een rondje langs de deelnemers maken doet men om, naast het praatje over van alles en nog wat, ook kennis te nemen van de kennis en kunde van de andere leden waarmee ieder zijn eigen prestaties kan verbeteren.

kraplak overig 01

Hier vraagt Corrie (24 jaar lid) (links) aan Cobie (37 jaar lid) (rechts) om commentaar op en adviezen voor haar schilderij.

Overigens is een gezellig samenzijn op de maandagmorgen heel belangrijk.

Regelmatig worden de werken van de leden geëxposeerd.

 

Reacties zijn gesloten.